Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Вибори Президента України

March 31, 2019

Шановні громадяни України! Для тих хто мешкає або перебуватиме 31 березня 2019 року на території консульського округу Генерального Консульства України в Нью-Йорку (штати Пенсильванія, Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Массачусетс, Коннектикут, Род-Айленд, Вермонт, Нью-Хемпшир, Мейн) та має право (кому на день голосування виповнилось 18 років) взяти участь у голосуванні під час Президентських виборів в Україні, повідомляємо наступне.

Для участі у виборах, необхідно обов’язково бути включеним у Державний реєстр виборців України на виборчій дільниці у Генеральному консульстві України в Нью-Йорку. Для цього рекомендуємо:

  1. перевірити своє включення, а також правильність написання прізвища, імені, по-батькові, адреси тощо в Реєстрі виборців України. Це можна зробити за посиланням: www.drv.gov.ua. Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» за допомогою електронної пошти, або облікового запису в одній з соціальних мереж.
  2. У разі відсутності інформації в Держреєстрі виборців, рекомендуємо до 01 березня 2019 року стати на тимчасовий консульський облік (безкоштовна послуга), що дозволить автоматично включити інформацію про громадянина України в Реєстр виборців. Детальніше – https://bit.ly/2Ml4hMt
  3. У разі виявлення помилок або застарілої інформації громадянам України, що перебувають на обліку, необхідно подати до Генконсульства оновлені відомості шляхом надсилання облікової картки з новими даними та копією дійсного паспорту громадянина України для виїзду за кордон (email: [email protected]).

УВАГА! У день голосування громадянину України необхідно мати з собою дійсний закордонний паспорт.
У разі додаткових запитань просимо звертатись електронною поштою [email protected].

Organizer

Consulate General of Ukraine in New York
Phone:
(212) 371 6965
Email:
gc_usn@mfa.gov.ua
Website:
https://ny.mfa.gov.ua/ua

Venue

Consulate General of Ukraine in New York
240 E 49th St
New York, NY 10017
+ Google Map
Phone:
(212) 371 6965
Website:
https://ny.mfa.gov.ua/ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.