ORGANIZATION FOR THE DEFENSE OF FOUR FREEDOMS FOR UKRAINE, 42ND BRANCH

Halyna Fenchenko, Head of ODFFU 42nd Branch

Організацію Оборони Чотирьох Свобод України в Америці створено в 1946 р. українськими патріотами. Метою організації була робота на користь визволення України від російського ярма та відродження незалежної української держави, намагання всіляко сприяти, щоби в Україні запанували громадянські свободи, які є основою державного устрою в усіх цивілізованих самостійних державах світу: свобода слова і сумління, відсутність страху, подолання убогості.

42-ге Відділення ООЧСУ засновано в 1965 р. Вже більше 53 років воно проводить різноманітні громадські заходи, маючи на увазі добро для громадян України. Влаштовує національні та розважальні заходи, багато уваги присвячує організації матеріальної допомоги. Своєю діяльністю мобілізує членів до активності, намагається художнім словом розбудити та скріплювати національну гордість і свідомість, розповсюджує інформацію про надання допомоги Україні.

Організацію очолювало багато осіб, а найдовше на посаді керівників були М. Мицьо, К. Мицьо і Д. Трояновський. Тепер відділення нараховує більше сімдесяти членів. Значну більшість становить молода генерація прибулих з України й Польщі, що є запорукою подальшої його активності під проводом новообраного голови відділення – Галини Фенченко та її заступника Володимира Коваля, які виконують керівні функції від 2015 р.For additional information, please visit our home office webpage at https://odffu.org