Книга Казимира Вуйціцького: Коротка історія УПА для поляків. Чи історики примирять нас?

До друку подав Стефан Лашин | slaszyn@aol.com | (516) 582-0258

Найновіша книжка видатного публіциста й історика в стислій і популярній формі представляє ускладнені польсько-українські та українсько-польські відносини. Її великою цінністю є підняте намагання зрозуміння українських аргументів (зовсім неоднозначних серед самих українців), а також повага до українського погляду на власну історію. Автор, який захоплений Україною, намагається зважити і зрозуміти аргументи обох сторін.

Книжка Казимира Вуйціцького полегшує знаходження шляху до взаєморозуміння, примирення і взаємоповаги. Автор відомий як такий, що завжди об’єктивно підходить до висвітлення історичних подій. Якщо ми навіть незгідні з деякими його погядами, то думаю, що варто з ними ознайомитись.

Зацікавлених у придбанні публікації просимо сконтактувати впродовж 10 днів від часу появи цього оголошення пана Стефана Лашина | slaszyn@aol.com | тел. в США +1 (516) 582-0258

Якщо буде більше замовлень, то ціна книжки складатиме 15 доларів США (включно з доставкою до США) плюс 2–3 долари за доставкою в межах континентальної Америки (медіа мейл).

Формат книги:
Krótka historia UPA dla Polaków. Czy historycy nas pogodzą? | Kazimierz Wóycicki
Мова оригіналу: Польська
Категорія: Історія
Кількість сторінок: 216
Дата видання: 27 листопада 2019 р.
Видавництво: Видавнича майстерня Андрій Заброварний
ISBN-10: 8395400012
ISBN-13: 978-83-954000-1-8

Leave a Reply

Your email address will not be published.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.