День Незалежності України

День Незалежності України

A minute of silence in memory of those who died as a result of hostilities of russian federation.

«Ми зустрічаємо цей день у різних місцях. Хтось – в окопах і бліндажах, у танках і БМП, на морі й у повітрі. Б’ється за незалежність на передовій. Хтось – у дорозі, в авто, вантажівках і потягах. Б’ється за незалежність, доправляючи необхідне тим, хто на передовій. А хтось – у смартфоні чи за комп’ютером. І теж б’ється за незалежність – збираючи кошти, щоб тим, хто в дорозі, було що везти тим, хто на передовій. Ми зустрічаємо цей день у різних обставинах, умовах і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою – збереження незалежності та перемога України! Ми об’єдналися. З Днем Незалежності, Україно!» Звернення Президента Володимира Зеленського з нагоди 31-ї річниці Незалежності України.

«How can you feel independence? Those who fight for it know its taste. It is the taste of the earth that goes into the skin. The taste of blood and death permeates the air. The salty taste of tears.»

«Ці люди прийшли на нашу землю, щоб ми з вами ніколи більше не святкували День Незалежності. І розраховували на те, що переможуть нас за три дні. Але зараз вони тут стоять перед вами на колінах, а ми з вами святкуємо цей день, тому що ми – сильна нація, яка готова померти за свою незалежність.»

NATO Military Committee Admiral Rob Bowyer congratulated Ukraine on Independence Day

Życzenia Prezydenta RP z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy
Polska jako pierwsza w świecie uznała niepodległość Ukrainy. Dzisiaj również solidarnie stoimy przy Was, gdy Ukraina broni swej wolności, odpierając rosyjskich agresorów. Wiem, że zwyciężycie – mówi Prezydent RP Andrzej Duda w nagraniu z życzeniami dla naszych sąsiadów z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy.

The orchestra of the Scottish Guard performed the song “Stefaniia” by the Ukrainian band Kalush Orchestra in Britain.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.